Centrum Kreowania Wizerunku to prężnie działająca od 14 lat firma szkoleniowo – doradcza w Gdyni.

 

Specjalizujemy się w kompleksowym kreowaniu wizerunku osób prywatnych, firm, instytucji i korporacji.

 

Ofertę wizerunkową kierujemy do wszystkich osób, dla których atrakcyjny wygląd i elegancja są ważnym elementem w kreowaniu indywidualnego stylu. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie zmiany wizerunku.

 

Pomagamy stworzyć osobistą markę, która otwiera drzwi do świata sukcesu zawodowego i osobistego.

 

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z branży „wizerunkowej”, którzy z pasją pomagają naszym klientom wykreować nowy wizerunek. Organizujemy ciekawe i interaktywne szkolenia z zakresu komunikacji, obsługi klienta, autoprezentacji i wizerunku w biznesie. Prowadzimy sesje coachingowe oraz warsztaty z rozwoju osobistego.

 

Podczas konsultacji wykorzystujemy bogatą wiedzę z zakresu wizażu, stylizacji, mody, marketingu, public relations

i psychologii.  Wiedza, zaangażowanie i skuteczność – to podstawowe cechy naszego sposobu pracy.

 

ABCWIZERUNKU @WEBSITESTYLE

ALEKSANDRA MATUSZAK

Trener biznesu, akredytowany coach ICF, wizażysta, stylista

 

Wykładowca,  doradca ds. wizerunku biznesowego i public relations.

Z wykształcenia magister ekonomii, absolwentka Podyplomowych Studiów Public Relations oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doradza osobom publicznym ze świata biznesu, prawa i polityki w zakresie autoprezentacji i wizerunku osobistego. Prowadzi autorskie szkolenia z kreowania wizerunku, stylizacji i wizażu, które cieszą się dużą popularnością wśród osób z Polski jak i z zagranicy. Współpracuje z mediami, firmami szkoleniowymi, samorządami i placówkami oświatowymi. Organizuje sesje zdjęciowe i metamorfozy. Umiejętności zawodowe doskonaliła m.in. w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner i Akademii Wizażystyki Maestro pod okiem Mistrza Świata w Makijażu Olafa Tabaczyńskiego. Za pomocą koloru, ubioru i makijażu podkreśla atrakcyjność każdej osoby bez względu na wiek. Prowadzi konsultacje wizerunkowe dla kobiet i mężczyzn. Podczas sesji coachingowych skutecznie wspiera klientów w odkrywaniu swojego potencjału oraz realizacji celów życiowych i zawodowych.

 

O FIRMIE

 

Nasze usługi

Galeria